BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kvietimas į EKOseminarą

Ekologiškų, draugiškų žmogaus sveikatai namų statybos galimybės Lietuvoje

Kauno architektų namai, Vilniaus g. 22

2008, birželio 4d.
natureplus logo
Maloniai kviečiame Jus dalyvauti seminare „Ekologiškų, draugiškų žmogaus sveikatai namų statybos galimybės Lietuvoje“, kuris vyks šių metų birželio 4 dieną, Kauno architektų namuose. Seminaro pradžia 11:30 val., pabaiga 14:00 val.

Seminarą rengia „Natureplus®“ narys UAB „Ekosofija“. „Natureplus®“ - tai tarptautinė gamtosaugos organizacija, kurios tikslas plėtoti darnos ir ekologijos kultūrą statybų sektoriuje.

Pagrindinė seminaro tema – ekologiško namo konstrukcijos bei statybos prinsipai, panaudojant Steico www.steico.com konstrukcijas ir termoizoliacines medžiagas. Steico® – Vokietijos įmonė, gaminanti Natureplus sertifikuotas, aplinkai draugiškas statybines medžiagas iš medienos. Visų svarbiausia – šių statybinių medžiagų dėka mes galime sukurti sveiką mikroklimatą patalpose.

Seminare pristatysime ir produktus bei technologijas, kurias jau galima rasti Lietuvoje.

Trumpai apie Natureplus®

Natureplus yra europinis statybinių medžiagų kokybės ženklas, garantuojantis, kad šiuo ženklu pažymėtos statybinės medžiagos: tausoja aplinką, nekenkia sveikatai, yra funkcionalios. Natureplus ženklas suteikiamas tik toms statybinėms medžiagoms, kurios yra pagamintos iš atsinaujinančių arba mineralinių žaliavų (ne mažiau kaip 85 proc.). Tai garantuoja šių produktų ateities perspekyvas bei darnios plėtros principų laikymąsi. Kita būtina sąlyga – visų sudedamųjų medžiagų deklaravimas – įgalina vartotojus geriau susipažinti su gaminiais. Seminarą praves Steico atstovas Baltijos šalyse Dainius Petronis ir UAB Ekosofija savininkas Paulius Jaruševičius

Kontaktinis asmuo:

Paulius Jaruševičius

paulius@ekosofija.com

+370 699 81333

www.ekosofija.com

www.natureplus.org

Rodyk draugams

Rašyti komentarą